top of page

Mindelo – São Vicente

Stavební parcela o rozloze 505 m2 na ostrově São Vicente, ve městě Mindelo, klidné, jižní části Ribeira de Julião, 7 minut od centra a 10 minut k oblíbené pláži Praia da Laginha.

Využití pozemku:

Stavební parcela

Velikost:

505m2

Přípojky inženýrských sítí na pozemku

voda, plyn, elektřina, městská kanalizace

Cena:

79.000 EUR

Adresa

Kapverdy, ostrov São Vicente
Ribeira de Julião, Mindelo

Stavební parcela o rozloze 505 m2 na ostrově São Vicente, ve městě Mindelo, klidné, jižní části Ribeira de Julião, 7 minut od centra a 10 minut k oblíbené pláži Praia da Laginha. Využití pozemku je schváleno k výstavbě nemovitostí pro rekreační nebo trvalý pobyt. Elektřina, voda, plyn a kanalizace na hranici pozemku. Nedaleko se nachází základní škola, univerzita, mateřská škola, restaurace, tenisové kurty a autobusová zastávka s pravidelnými spoji.


Na ostrově je světoznámý přístav, letiště a dobré spojení na blízký ostrov Santo Antão, který je oblíbenou a vyhledávanou turistickou destinací pro svojí neskutečnou přírodní krásu.

Schválené využití pozemku je ideální pro stavbu luxusní vily, nebo apartmánového domu s budoucím příjmem z pronájmu. Nákup pozemku na Kapverdách je také vhodnou střednědobou investicí s minimální mírou rizika a zárukou ochrany proti inflačnímu znehodnocení Vašich financí. Průměrné navýšení tržní hodnoty pozemků na São Vicente je cca 15 %, ovšem nabídka pozemků v hlavním městě je limitovaná a jejich cena roste rychleji.


Ostrov Sao Vicente je druhým nejlidnatějším ostrovem Kapverd a má rozvinutý turistický průmysl. Investiční zájem ze zahraničí je také významným faktorem, který přispívá k růstu cen. Na Kapverdy se zaměřují investoři z Evropy, Ameriky a Afriky.

Vývoj infrastruktury je dalším faktorem, který přispívá k růstu hodnoty nemovitostí. Na ostrově se v posledních letech investuje do výstavby nových hotelů, restaurací a dalších zařízení.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vstoupit do světa výhodných investic nebo ziskové výstavby. Pro více informací nebo prohlídku pozemku nás neváhejte kontaktovat.

bottom of page