top of page

LUXURY
НЕДВИЖИМОСТЬ
У МОРЯ

Pomůžeme Vám získat Vaši vysněnou nemovitost.

Najděte Váš druhý domov u moře.

Investování do nemovitostí u moře přináší několik výhod:

  1. Přitažlivost pro turisty: Nemovitosti u moře mají velký potenciál pro pronájem turistům. Lidé rádi cestují na dovolenou k moři a vyhledávají ubytování přímo na pobřeží. Tímto způsobem můžete dosáhnout vysokých výnosů z pronájmu a zvýšit si investiční návratnost.

  2. Aktivní trh: Nemovitosti u moře jsou často vyhledávané na trhu s nemovitostmi, což znamená, že je relativně snadné je prodat nebo pronajmout. Díky konstantnímu zájmu o tuto lokalitu je pravděpodobné, že budete mít možnost získat zpět svou investici.

  3. Přirozená ochrana hodnoty: Hodnota nemovitostí u moře zpravidla stagnuje nebo roste. Toto platí zejména pro atraktivní lokality s omezeným množstvím přímého přístupu k moři. Investice do nemovitostí u moře může být proto dlouhodobě stabilní a bezpečnou možností investování.

  4. Rekreační využití: Pokud se rozhodnete pro investici do nemovitosti u moře, budete mít možnost využít ji jako rekreační objekt pro sebe a svou rodinu. Budete mít přístup k moři, pláži a dalším pobřežním aktivitám, což může být velmi příjemné a zábavné.

  5. Potenciál pro rozvoj: Obytná zóna u moře může mít vysoký potenciál pro rozvoj. Díky turistickému ruchu, investicím do infrastruktury a dalším faktorům se můžete spolehnout na zhodnocení hodnoty vaší investice v budoucnosti.

НЕДВИЖИМОСТЬ НА ПРОДАЖУ

Kotva Aparmany
Apartmány na prodej u moře - Kapverdy

Nabízíme Vám možnost investovat do apartmánů s různými velikostmi a cenami, dle Vašich preferencí. Nejlepší čas investovat do kapverdských apartmánů je právě teď. Investiční apartmány na Kapverdách mají vysoký potenciál na pronájem a růst hodnoty. Díky rostoucímu turistickému ruchu na Kapverdách je poptávka po ubytování stále větší, což zajišťuje stabilní a výnosné investici.

Kotva Pozemky

Строительные и сельскохозяйственные

Мы предлагаем выгодные инвестиционные участки под строительство на Кабо-Верде и сельскохозяйственные земли с плодородной почвой вулканического происхождения.

Pozemky na prodej - Kapverdy
Vily na prodej na pláži - Kapverdy

Виллы

скоро

На продажу
В аренду
Kotva Vily

Последние новости

На этом языке пока нет опубликованных постов
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.

ВЫБИРАЙТЕ ИНВЕСТИЦИИ С НАМИ И ПОЛУЧАЙТЕ ЭТИ ПРЕИМУЩЕСТВА:

Недельный отпуск в Кабо-Верде на двоих при инвестировании более 180 000 евро.

 

Нулевые проценты, возможность выплаты до 5 платежей.

Всего 0,2% налога на регистрацию апартаментов.

 

Гарантия защиты инвестиций от ЕС.

Возврат инвестиций до 7 лет.

Помощь в подаче заявления на получение "Зеленой карты Кабо-Верде" при инвестициях свыше

150 000 евро.

CONTACT
bottom of page