top of page

SHONOS II

Unikatní projekt stavby vily. Vyberete si ostrov a my postavíme vilu na klíč během 6ti měsíců. Nabízíme dvě varianty financování. Vilu postavíme na vámi vybraném a námi vlastněném pozemku. Nabízíme postavit vilu na jednom z 10ti ostrovů populární dovolenkové destinace Kapverdy. 

V SONHOS RESIDENCE II věříme, že skutečná nezávislost není jen nedosažitelným snem, ale cílem, který stojí za to usilovat. Proto představujeme luxusní vily na Kapverdách, které vám umožní žít v autonomii, aniž byste museli obětovat pohodlí.

 

Naše dvoupatrové vily, ať už ve variantě 5+1 nebo 5+kk, jsou koncipovány tak, aby maximalizovaly váš komfort a nezávislost. Moderní a prostorné rezidence jsou vybaveny rozvody a přípravou pro solární panely s baterií a také pro klimatizaci. Dáváme vám možnost volby technologií, které vyhovují vašim potřebám, a udržení příjemného klimatu v domě pomocí nezávislého zdroje obnovitelné energie. S průměrným počtem úžasných 350 slunečných dnů ročně na Kapverdách je využití solární energie naprosto přirozené.

 

Vily Sonhos jsou vybaveny nádržemi na vodu o objemu 3 000 litrů, takže vám voda nikdy nechybí. Každá vila má také bazén se slanou vodou o rozloze 28 m2, který poskytuje osvěžení během horkých dnů.

 

A samozřejmě, veškerá občanská vybavenost a restaurace s autentickou kapverdskou kuchyní plnou čerstvých ryb a mořských plodů ovlivněnou africkými a portugalskými tradicemi jsou v dosahu. Z terasy vily Sonhos budete obdivovat fascinující výhled na Atlantský oceán a nádhernou pláž.

 

Sonhos [soňos] znamená portugalsky sny, a v SONHOS RESIDENCE II se tyto sny stávají skutečností. 

Size:

180 m2

Price:

350.000 EUR

od 200 m2

Pozemek:

Address

Je to jen na Vás - vybírejte z námi vlastněných pozemků.

Kliknutím na ikonu v mapě se zobrazí více informací o pozemku pro výstavbu vily.

Mapa Kapverdské ostrovy - nemovitosti na prodej

Dokončujeme a předáváme oblíbené vily SONHOS a už je tu nabídka nové etapy SONHOS II. Ještě prostornější, krásné a s vysokou užitnou i investiční hodnotou. Nové vily SONHOS II se přizpůsobí Vašim potřebám a nabídnou konfiguraci pro pozemky od  200 m2 až po 1000 m2, a v případě zájmu i na větších parcelách. Prosvětlené vily s velkorysým  bazénem poskytnou maximální pohodlí a prostor nejen pro Vás, ale i pro Vaše přátele.

Sami si rozhodněte, jaký model financování Vám bude vyhovovat:

1. Financování vily SONHOS II je rozloženo v souladu s výstavbou.

  • záloha 20% z ceny nemovitosti do pěti pracovních dnů po podpisu Smlouvy

  • záloha 30% z ceny nemovitosti po dokončení stavební fáze I. dle specifikace Smlouvy

  • záloha 20% z ceny nemovitosti po dokončení stavební fáze II dle specifikace Smlouvy.

  • záloha 20% z ceny nemovitosti do pěti dnů po vydání Oznámení o dokončení stavby

  • doplatek 10% z ceny nemovitosti do pěti dnů po kolaudaci a podepsání návrhu na registraci vlastnického práva nového vlastníka v katastru nemovitostí 

2. Financování vily SONHOS II se slevou

  • záloha 90% z ceny nemovitosti do pěti pracovních dnů po podpisu Smlouvy.

  • doplatek 10% z ceny nemovitosti do pěti dnů po kolaudaci a podepsání návrhu na registraci nového vlastnického práva vlastníka v katastru nemovitostí

  • je poskytnuta sleva na celkovou hodnotu pořizované nemovitosti 3% 

bottom of page